SUCCINATE – Venome


LINIA SUCCINATE

Linia Venome Succinate, której bazowym produktem jest Venome Amber Hydro opiera się o unikalne połączenie dwóch składników głównych jakim jest kwas bursztynowy i kwas hialuronowy.

Kwas Bursztynowy jest składnikiem naturalnie występującym w każdym organizmie żywym, ponieważ bierze udział w Cyklu Krebsa (inaczej cykl kwasu cytrynowego), którego proces odbywa się w mitochondriach.

Cykl Krebsa to złożony proces przemian, który jest elementem oddychania komórkowego, czyli pozyskiwania energii z tlenu i dodatkowych substancji odżywczych. Szereg procesów biochemicznych zachodzących podczas Cyklu Kwasu Cytrynowego pozwala z tzw. Acetylo-CoA, czyli produktu metabolizmu węglowodanów, tłuszczy oraz białek wytworzyć energię (ATP) potrzebną do prawidłowego funkcjonowania i odżywiania całego organizmu.

Dzięki temu bursztynian sodu zawarty w preparacie jest w stanie aktywować i przyspieszać naturalny metabolizm komórkowy, co znacząco wpływa na wzrost ilości transportowanych jonów i efektywniejsze oddychanie komórkowe, co przeciwdziała degradacji komórkowej, wynikającej z niskiego stężenia tlenu.

Kwas Bursztynowy wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu zmniejsza ryzyko występowania stresu oksydacyjnego, który powoduje nieodwracalne zmiany w DNA komórki. Jednocześnie procesy regeneracyjne zachodzą o wiele szybciej, dzięki czemu skóra jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych i tym samym na powstawanie załamań skórnych.

  • Minimalizowanie występowania stresu oksydacyjnego – blokowanie wolnych rodników
  • Wzmaganie produkcji cząsteczki energii ATP – skuteczna regeneracja skóry
  • Aktywny transport jonów do komórki – odpowiednie odżywienie
  • Zwiększenie dostarczania tlenu do tkanek – poprawione oddychanie komórkowe
  • Poprawa mikrocyrkulacji krwi – stymulowanie drenażu limfatycznego
  • Stymulowanie syntezy białek strukturalnych: kolagenu i elastyny – wzrost jędrności i gęstości
  • Poprawa kolorytu skóry – rozjaśnienie plam i przebarwień.

Wykorzystany w preparacie Venome Amber wielkocząsteczkowy, nieusieciowany Kwas Hialuronowy poprawia poziom nawilżenia tkanek, przywracając odpowiednie środowisko dla aktywności fibroblastów. Odpowiednie stężenie HA przyczynia się do aktywowania mediatorów przeciwzapalnych, spowalniając procesy niszczenia białek.

Preparat z linii Venome Succinate – Amber Hydro skutecznie niweluje problem opuchnięć okolicy oka, zmarszczek mimicznych, przebarwień i braku nawilżenia. Produkt przeznaczony jest dla profesjonalistów wykonujących zabiegi w gabinecie.


Szukasz silnej regeneracji?