STORY - Venome

Podobno uroda przemija i nie warto przywiązywać większej wagi do wyglądu. Podobno liczy się tylko wnętrze…Podobno trzeba świadomie poddać się procesowi starzenia bez nadmiernej ingerencji… Podobno krem wystarczy.

Czy jesteśmy tego pewni?

Wszystkie te frazy odbiegają od szerokich możliwości współczesnego świata. Wygląd zewnętrzny częściowo zawładnął ludzkim życiem wymagając od Nas choćby odrobiny uwagi. My natomiast
świadomie lub nie często dążymy do własnej, wysoko ulokowanej poprzeczki perfekcji. Jeśli ktoś twierdzi, że dla niego idea prezencji nie ma zupełnie znaczenia to ewidentnie mija się z prawdą. Każdy przecież lubi wyglądać dobrze. Czujemy się wtedy lepiej.

Całe życie zmagamy się z zewnętrznością. Wstając codziennie rano, akceptując swój często różny nastrój, spoglądamy w lustro. Wielu z Nas ta czynność nie sprawia należytej przyjemności, nie mówiąc o satysfakcji. Widząc swoje odbicie, którego nie akceptujemy w pełni, zdecydowanie nasuwa się myśl i wzmaga przeświadczenie o posiadanym problemie estetycznym.

Przemyślmy.
Worki pod oczami po nieprzespanej nocy.
Usta nie takie jak na widzianej ostatnio okładce gazety.
Przebarwienia na twarzy po wakacjach.
Wypadające włosy po urodzeniu dziecka.
Wiotkość skóry na nogach i uporczywy cellulit.
Czerwona cera i stany zapalne.
Tkanka tłuszczowa, której nie można się pozbyć, pomimo wielkiego wysiłku.
Sucha skóra, której nie pomaga najlepszy krem z drogerii.
Zmarszczki mimiczne, które zwiększają swoje zasięgi w ekspresowym tempie.

Ciężko jest wtedy świadomie wykrzyczeć do siebie hasło “jestem piękny”. Brak czasu i świadomości podłoża Naszego problemu tylko go pogłębiają, a stan faktyczny formy zewnętrznej stale napędza rosnące kompleksy. Wszystkie elementy pielęgnacji z dopiskiem “problem” nieprzemyślanie lądują w koszyku, zabierając następnie czas na aplikację kosmetyków, bez poruszających efektów końcowych.

Uwierz, nie warto.

Istnieje jednak rozwiązanie trwałe i warte uwagi. Medycyna estetyczna ukierunkowana na świadome podejście i wybór doświadczonego zabiegowca pomoże szybciej zauważyć wymarzone efekty.
Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich produktów.

Łącząc profesjonalizm i pasję.
Zestawiając doświadczenie i weryfikując narastające potrzeby.
Analizując przyczyny, szukając odpowiedzi jak je skutecznie eliminować.
Weryfikując jakość i należyty efekt.

Powstał Venome.

Venome – marka produktów z zakresu medycyny estetycznej, która pomoże rozwiązać większość problemów skórnych.

Venome to sztuka piękna.

Polski zespół. Włoskie, Niemieckie, Hiszpańskie i Polskie laboratoria.

Innowacyjne koncepcje kreujące zarazem ponadczasowe podejście w zakresie estetyki i pielęgnacji.

Fundamenty marki Venome bazują na 10 letnim doświadczeniu w branży estetycznej. Tysiące klientów i wielokrotność rozwiązań oferowanych przez rynek, w tym większość omijających rzeczywiste potrzeby zabiegowców i klientów, zrodziły potrzebę stworzenia produktów szytych na miarę najczęściej pojawiających się problemów estetycznych.

Dosłownie.

Idea marki Venome, która stale przekazywana jest profesjonalistom to nastawienie na indywidualne podejście do każdego przypadku wraz z jego dogłębną analizą, minimalizowanie przyczyn i sukcesywne eliminowanie problemu z użyciem wskazanych do tego produktów z gamy:

  • Venome Meso
  • Venome Stimulate
  • Venome Filler
  • Venome Peel
  • Venome Autologic
  • Venome Skin Antidote
  • Venome Succinate
  • Venome Lipo
  • Venome Trycho.

Wszystkie preparaty Venome cechuje ukierunkowanie na odpowiednie wskazanie, odpowiadając finalnie za sukces terapii Zabiegowca oraz wymarzony efekt Pacjenta.

Venome to zestawienie pasji, nauki i rzetelności.

Gamy produktów Venome wytwarzane w laboratoriach Włoskich i Niemieckich, spełniają standardy ISO 13485 dla Wyrobów Medycznych oraz ISO 22716 Dobre Praktyki Produkcji (GMP) dla Kosmetyków.

Pomieszczenia produkcyjne wyposażone są w clean rooms, czyli specjalnie zaprojektowane pomieszczenia czyste, które ograniczają wprowadzanie i gromadzenie się zanieczyszczeń, stanowiąc tym samym obszar o odgórnie przyjętym sposobie ciągłej kontroli odpowiedniej wilgotności oraz monitoring ewentualnych skażeń laboratorium drobnoustrojami i cząstkami. Dzięki temu preparaty posiadają wysoki stopień bezpieczeństwa, które jest jednym z głównych wartości marki Venome.

Stały proces doskonalenia produktów przez zespół Venome nawigowany jest przez Safety Assesorów, którzy oceniają każdy element wyrobu taki jak: poprawność formulacji, stabilność preparatu, odpowiednie oznakowanie i finalną weryfikację poprawności procesu produkcji. Dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo. Lubimy się wyróżniać.

Teraz masz już tylko dwie możliwości. Wybór skutecznej terapii od Venome lub ciągłe wymówki.

Zaczynamy?