TRYCHO - Venome


LINIA TRYCHO

Linia Venome Trycho opiera się o specjalistyczny produkt do mezoterapii Hair Filler składający się z unikatowego połączenia kwasu hialuronowego oraz czynników wzrostu i peptydów biomimetycznych, które skutecznie niwelują problem wypadających i osłabionych włosów, stymulując rewitalizacje cebulek i odrastanie zdrowych trzonów. Odpowiednio dobrana sekwencja kompleksu składników pobudza aktywność i stymuluje podziały komórkowe oraz przyspiesza mikrokrążenie w skalpie.

Peptydy biomimetyczne to syntetycznie wytworzone krótkołańcuchowe aminokwasy, które są idealnym odwzorowaniem peptydów sterujących, noszących nazwę substancji modulujących, znajdujących się w ludzkim organizmie, odpowiedzialnych za stymulowanie pozostałych komórek do wzrostu, wzajemnego podziału, naprawy i różnicowania się.

Czynniki wzrostu to natomiast polipeptydy, które mogą stymulować lub hamować procesy zachodzące w komórkach. Specyficzny rodzaj pracy peptydów i czynników wzrostu polega na łączeniu się z receptorem transbłonowym komórki docelowej i rozpoczęciu przekazywania sygnałów wewnątrz komórek, co prowadzi do możliwości sterowania procesami metabolicznymi w wybranym miejscu.

Zastosowane w preparacie Hair Filler czynniki wzrostu i peptydy działają synergicznie i na różnych poziomach występowania problemu, stymulując odpowiednio komórki do wzrostu i ciągłej pracy, ograniczając wypadanie włosów słabych i zniszczonych oraz zmniejszając problem łysienia androgenowego. Preparat przeznaczony jest dla profesjonalistów wykonujących zabiegi w gabinecie.

Preparat Venome Hair Filler rewelacyjnie sprawdza się jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z terapią PRP.