PRASA - Venome


PRASA O VENOME

Zapoznaj się z artykułami branżowymi dostępnymi na platformach internetowych.
Sprawdź co piszą o VENOME!

Kuracje z retinolem od zawsze cieszą się niezwykłą sławą. Rozmaite formy witaminy A stosowane w pielęgnacji codziennej lub w zabiegu profesjonalnym dają rewelacyjne rezultaty w postaci spłycenia zmarszczek, rozświetlenia skóry i przyspieszonej regeneracji tkankowej. Grunt to stosować je regularnie!

Kuracje z retinolem cieszą się od zawsze niezwykłą sławą. Rozmaite formy witaminy A używane w formie kosmetyku do pielęgnacji codziennej lub zabiegu profesjonalnego dają rewelacyjne rezultaty w zakresie spłycenia zmarszczek, rozświetlenia skóry i ogólnej, przyspieszonej regeneracji tkankowej.

W walce z uporczywym problemem oznak starzenia duet bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego zasługuje na szczególny aplauz. Czym ten klasyczny już zestaw dwóch składników może zachwycić praktycznie wszystkich?

Rynek medycyny estetycznej stale urozmaica półki produktów dedykowanych dla branży beauty. Spośród niezliczonej liczby nowości magazyn LNE wyłania 21 innowacyjnych rozwiązań. Niezaprzeczalnie wyznaczają one nowe kierunki rozwoju oraz trendy na nadchodzący sezon. Jednym z laureatów minionej edycji został produkt Skin Antidote GLOW marki Venome.

Medycyna estetyczna 2021 roku nie jest już tą samą i taką samą jak ta z początku lat 2000. Czego możemy się więc obecnie spodziewać, dokąd ona zmierza? Które substancje i procedury są démodé, a w stronę jakich będziemy się kierować?

Co zrobić, aby wypracowany rezultat zabiegu estetycznego na twarzy pacjenta został z nim jak najdłużej? Odpowiedź wyda się banalna i wręcz nudna (wybaczcie) – odpowiednia pielęgnacja codzienna. Każdy słyszał, a stosuje jedynie garstka. Zmieńmy to!