Ruszamy w świat: Venome na najważniejszych globalnych wydarzeniach branżowych - Venome

Ruszamy w świat: Venome na najważniejszych globalnych wydarzeniach branżowych

Ruszamy w świat: Venome na najważniejszych globalnych wydarzeniach branżowych

Ruszamy w świat: Venome na najważniejszych globalnych wydarzeniach branżowych 150 150 Venome

Globalne targi i kongresy dają nam możliwość zaprezentowania innowacyjnych produktów i rozwiązań Venome najważniejszym specjalistom z branży niemal z całego świata. Biorąc aktywny udział w tych wydarzeniach, jesteśmy też na bieżąco z przełomowymi technologiami, zabiegami i trendami produktowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że preparaty Venome bazują na najbardziej aktualnych odkryciach naukowych, a ich formulacje są wyjątkowe.

W tym roku byliśmy już na targach w Paryżu, Dubaju i Miami. Zainteresowanie naszą marką poskutkowało nawiązaniem współpracy z 30 dystrybutorami. Rozpoczęliśmy przez to organizację sympozjów dla lekarzy z nowych rynków – pierwsze z nich to Egipt, Maroko i Bahrajn.

IMCAS Paris 2023

IMCAS Paris jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży beauty, gromadzącym tysiące uczestników i setki wystawców. To już druga wizyta Venome na targach w Paryżu. Udało nam się gościć czterokrotnie większą liczbę osób odwiedzających nasze stoisko niż w roku poprzednim.

Podczas targów IMCAS w Paryżu, przeprowadziliśmy launch produktowy stymulatora H2O razem z Dr Izabelą Załęską i Dr. Alexem Karkhi. Venome H2O to innowacyjna terapia stymulująca, której formulacja oparta jest o fragmentaryczny, wysokocząsteczkowy kwas. Podczas wydarzenia, oprócz prezentacji produktowej, wykonaliśmy pokaz zabiegowy na dwóch pacjentach.

AMWC North America 2023

W tym roku AMWC (The Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congress), którego flagowym wydarzeniem jest AMWC Monaco, po raz pierwszy zawitało do Stanów Zjednoczonych. Venome było jedyną polską marką, która miała w Miami swoje stanowisko. Była to dla nas ciekawa okazja, by przyjrzeć się największemu rynkowi estetycznemu na świecie.

Dubai Derma 2023

Dubai Derma to największe na Bliskim Wschodzie targi i konferencja poświęcone pielęgnacji skóry. W tym roku odbyła się 22. edycja, przyciągając rekordową liczbę ponad 24 000 odwiedzających i uczestników ze 114 krajów. Nasze stoisko budziło duże zainteresowanie – zwłaszcza seria Venome Amber. Produkty zawierające kwas bursztynowy cieszą się bowiem na Bliskim Wschodzie ogromnym powodzeniem.

Mieliśmy również okazję zaprezentować nasz innowacyjny preparat Venome H2O w akcji. Podczas warsztatów dr Alex Karkhi pokazał, jak skutecznie dokonać zabiegu rhinoplastyki za pomocą wypełniacza Venome. Wykorzystana w nim technologia TOUCH wyróżnia się odpowiednią jednorodnością i elastycznością kwasu hialuronowego. Ułatwia to pracę nad modelowaniem, a jednocześnie minimalizuje ryzyko opuchnięć i alergii oraz przyspiesza rekonwalescencję.