Venome Amber Saffron + - Venome

Venome Amber Saffron +

Venome Amber Saffron +

Venome Amber Saffron + 150 150 Venome

Venome Amber Saffron + to innowacyjna kuracja stymulująca o wysokim potencjale rozświetlającym, która skutecznie pobudza skórę do naturalnej rewitalizacji, zmniejsza widoczność przebarwień i nadaje cerze odpowiedni koloryt.

Innowacyjne połączenie kwasu bursztynowego (1,5%), kwasu hialuronowego i wyciągu z szafranu pozwala przywrócić właściwe nawilżenie skóry, neutralizując jednocześnie szkodliwe działanie wolnych rodników. Wpływa to na zmniejszenie postępującego procesu starzenia, stanowiąc tym samym idealne rozwiązanie w zakresie profilaktyki anti-aging. Zawarty w produkcie niacynamid, kwas traneksamowy i glutation pozwalają zredukować przebarwienia skórne, nadając efekt silnego rozświetlenia.

Venome Amber Saffron + wykracza poza schematy działania większości stymulatorów tkankowych. Dzięki wielotorowej stymulacji skóry, preparat ten znajduje zastosowanie w procesie fibroplazji tkankowej – namnożeniu fibroblastów w połączeniu z odbudową tkankową. Efekt? Wzrost objętości kolagenu w skórze.

Regeneracja z kwasu bursztynowego

Kwas bursztynowy jest składnikiem występującym w każdym żywym organizmie. Jako naturalny stymulator bierze udział w Cyklu Krebsa, którego proces odbywa się w mitochondriach (centrach energetycznych komórki).

Dzięki temu bursztynian sodu zawarty w preparacie jest w stanie aktywować i przyspieszać naturalny metabolizm komórkowy, czego efektem jest przyspieszone dotlenienie i odżywienie komórki. W ten sposób zmniejsza ryzyko występowania stresu oksydacyjnego, który powoduje nieodwracalne zmiany w DNA komórki.

Oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych, kwas bursztynowy znacząco przyspiesza procesy regeneracyjne. Sprawia to, że skóra jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych i tym samym na powstawanie załamań skórnych.

Czerwone złoto – ochrona dla skóry

Szafran ma sięgającą tysięcy lat historię zastosowania w tradycyjnej medycynie i zabiegach upiększających. Starożytni Egipcjanie używali go do rozjaśniania skóry, Grecy i Rzymianie dodawali do perfum, a Persowie mieszali z olejami i nakładali na włosy oraz skórę głowy. Obecnie, dzięki najnowocześniejszym metodom, możemy wydobyć z tego surowca pełne bogactwo jego właściwości.

Wyciąg z szafranu (Crocus Sativus Extract)słynie z wysokiej zawartości antyoksydantów, takich jak krocyna, likopen, kwercetyna, kaempferol i safranal. Opóźnia proces fotostarzenia, chroniąc jednocześnie skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiskowych. Dzięki bogactwu unikalnych składników skutecznie hamuje aktywność enzymu tyrozynazy, którzy bierze udział w powstawaniu melaniny, czyli barwnika skóry. Stąd jego niezwykła skuteczność w walce z przebarwieniami. Dodatkowo wykazuje właściwości przeciwzapalne, przyspieszając gojenie się ewentualnych zmian.

Efekty zabiegów z Venome Succinate Amber Saffron +

  • redukcja przebarwień i hiperpigmentacji
  • rozświetlona cera i równomierny koloryt
  • dotlenienie i nawodnienie skóry
  • opóźnienie procesu fotostarzenia
  • ochrona przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi
  • poprawa gęstości i jędrności skóry