FILLER M LIDOCAINE – Venome


FILLER M LIDOCAINE

Wypełnienie średnich i głębokich linii zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i elastyczności tkanek. Wypełniacz Venome Filler M Lidocaine jest uniwersalnym produktem do całkowitej korekty średnich i spłycania głębokich linii zmarszczek i fałd nosowo-wargowych. Monofazowy żel kwasu hialuronowego dzięki w pełni nawodnionej formule i wyjątkowej technologii sieciowania TOUCH bardzo dobrze rozprowadza się w tkankach, nadając im w miejscu podania optymalną jędrność i
natychmiastowe uwypuklenie załamań, bez nadmiernej opuchlizny, spowodowanej często zbyt dużą higroskopijnością cząstek kwasu. Produkt idealnie nadaje się jako uzupełnienie terapii z użyciem produktów Venome Filler S Lidocaine i Venome Filler L Lidocaine. Efekt ten utrzymuje się od 5 do 6 miesięcy, jednak jest to zależne od zastosowanej techniki iniekcji oraz czynników biologicznych i środowiskowych.

Produkt zawiera 20mg/ml monofazowego, usieciowanego kwasu hialuronowego w formie wiskoelastycznego żelu i 3mg chlorowodorku lidokainy.