HAIR FILLER 2 ml - Venome


HAIR FILLER 2 ml

Peptydy biomimetyczne to syntetycznie wytworzone krótkołańcuchowe aminokwasy, które są idealnym odwzorowaniem czynników wzrostu, czyli substancji modulujących, znajdujących się w ludzkim organizmie, odpowiedzialnych za stymulowanie pozostałych komórek do wzrostu, wzajemnego podziału i różnicowania się.

Czynniki wzrostu to natomiast polipeptydy, które mogą stymulować lub hamować procesy zachodzące w komórkach. Specyficzny rodzaj pracy peptydów i czynników wzrostu polega na łączeniu się z receptorem transbłonowym komórki docelowej i rozpoczęciu przekazywania sygnałów wewnątrz komórek, co prowadzi do możliwości sterowania procesami metabolicznymi w wybranym miejscu.

Zastosowane w preparacie Venome Trycho Hair Filler czynniki wzrostu i peptydy działają synergicznie i na różnych poziomach występowania problemu, stymulując odpowiednio komórki do wzrostu i ciągłej pracy, ograniczając wypadanie włosów słabych i zniszczonych oraz zmniejszając problem łysienia androgenowego.

Zawarty w preparacie kwas hialuronowy jest nośnikiem substancji aktywnych, dbając tym samym o odpowiednie nawilżenie skóry głowy. Wyciąg z eukaliptusa, który bogaty jest w garbniki, działa przeciwzapalnie i regenerująco, przyspieszając mikrokrążenie krwi.

Arginina natomiast reguluje pracę gruczołów łojowych i działa łagodząco na ewentualnie powstałe podrażnienia.

Preparat wykazuje synergię działania w zakresie walki o piękne włosy: hamuje wypadanie włosów i aktywnie stymuluje cebulki do wzrostu nowych trzonów.

Aqua, Sodium hyaluronate, Glycerin, Lecithin, Alcohol, Propanediol, Arginine, Caprylylglycol, Citric acid, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Tocopherol, sh-Polypeptide-11, sh-Polypeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Oligopeptide-10, sh-Polypeptide-9, sh-Oligopeptide-4, Octapeptide-2, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol