ZMARSZCZKI - Venome


ZMARSZCZKI

Złamania skórne w postaci zmarszczek to nieodłączny element procesu starzenia. Ich powstawanie jest nieuniknione. My je kochamy…

…Minimalizować.

Mięśnie twarzy w ciągu dnia wykonują tysiące ruchów, które pojawiają się w momencie uwolnienia bodźca wysyłanego przez mózg w postaci impulsów nerwowych do docelowych mięśni. W chwili zetknięcia się impulsu nerwowego, biegnącego przez włókna doprowadzające, ze złączem mięśniowym (płytka nerwowo-mięśniowa) następuje intensywne wydzielanie acetylocholiny zwanej neuroprzekaźnikiem, która rozprzestrzenia sygnał na całej płaszczyźnie mięśnia, co skutkuje jego pełnym skurczem. Powtarzalność tego schematu powoduje ciągłe naprężanie i rozprężanie skóry, przez co powstają nowe linie zmarszczek mimicznych, a reszta załamań stale pogłębia się. Możemy ten proces zatrzymać dzięki zastosowaniu preparatów dermoodprężających, które czasowo likwidują nadmierny skurcz mięśnia, rozprostowując skórę.

Jeśli natomiast zmarszczki są utrwalone, a wiotkość skóry dość duża, z utratą objętości tkankowej, w ich wypełnieniu pomoże gama usieciowanych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego Venome Filler.

Produkty z gamy Venome, które pomogą w walce ze zmarszczkami:

  • Venome MESO- BTX, Antiox, Neck, Hands, Delicate Firm
  • Venome STIMULATE- Peptides Complex, Collagen
  • Venome Skin Antidote- LIFT, HYDRATION
  • Venome Filler- S,M,L
  • Venome Autologic: APF

W RAMACH SERII VENOME W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI I FOTOSTARZENIEM POMOGĄ CI: