ACID & C SERUM - Venome


ACID & C SERUM

Venome Acid & C Serum to intensywnie regenerujący kompleks rozświetlający oparty o substancje o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym, wspomagające synergicznie naturalną regenerację i stymulację, co przyczynia się do wzrostu gęstości i jędrności skóry. Serum posiada aksamitna konsystencję, przez co szybko się wchłania, pozostawiając intensywny blask i optymalny poziom nawilżenia.

Serum oparte jest o najwyższe, 20% stężenie innowacyjnej formy witaminy C , która cechuje się wysoką stabilnością, brakiem podrażnień i najefektywniejszym działaniem, wykazując dodatkowo bardzo skuteczną penetrację przeznaskórkową. Witamina C jest niezwykle istotnym elementem w zakresie produkcji włókien kolagenowych, dlatego tak ważne jest dostarczanie jej w codziennej pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu etylowanej formy kwasu askorbinowego produkt jest w stanie dłużej działać w skórze, intensywniej wzmacniając jej potencjał regeneracyjny i ochronny. W efekcie długotrwałego zastosowania skóra odzyskuje odpowiednią gęstość i jędrność.

Dzięki zawartości kwasu ferulowego, o wyjątkowo silnych właściwościach antyoksydacyjnych i redukujących przebarwienia, produkt zmniejsza aktywność tyrozynazy, przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmian barwnikowych, nadając skórze równomierny koloryt. Jednocześnie kwas ferulowy skutecznie minimalizuje ilość wolnych rodników tlenowych, które odpowiedzialne są za niszczenie struktur białkowych. Produkt dodatkowo wykazuje potencjał przeciwzapalny, przyspieszając gojenie się ewentualnych zmian.

Zawartość witaminy E poprawia elastyczność skóry, poprzez silne wzmocnienie integralności cementu międzykomórkowego. Kwas ferulowy dodatkowo intensyfikuje działanie tokoferolu (witamina E) i witaminy C, poprzez ich stabilizację i podniesienie skuteczności w zakresie ochrony antyoksydacyjnej. Dzięki temu produkt skuteczne hamuje postępujący proces starzenia, wywoływany przez wolne rodniki tlenowe.

Ekstrakt z lucerny, który wykazuje podobne działanie do retinolu, skutecznie wzmacnia procesy odnowy komórkowej, wygładzając skórę i zmniejszając widoczność zmarszczek.

Synergiczne połączenie kwasu bursztynowego i kwasu hialuronowego w naturalny sposób poprawiają stymulację komórkową, zmniejszając ilość zmarszczek i poprawiając gęstość tkanek. Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie w głębszych partiach skóry pozostawiając ją jędrną i napiętą.

Kwas bursztynowy zawarty w preparacie jest w stanie aktywować i przyspieszać naturalny metabolizm komórkowy, co znacząco wpływa na wzrost ilości transportowanych jonów i efektywniejsze oddychanie komórkowe, co przeciwdziała degradacji komórkowej, wynikającej z niskiego stężenia tlenu. Kwas bursztynowy dodatkowo wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu zmniejsza ryzyko występowania stresu oksydacyjnego, który powoduje nieodwracalne zmiany w DNA komórki. Jednocześnie procesy regeneracyjne zachodzą o wiele szybciej, dzięki czemu skóra jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Serum Venome Acid & C Serum to intensywna terapia rozświetlająca, która skutecznie redukuje zmiany barwnikowe skóry, przywracając jej odpowiedni, wyrównany koloryt. Koncentrat Acid & C przyspiesza odnowę komórkową, poprzez wysoki potencjał antyoksydacyjny wzmacniając napięcie i uelastycznienie tkanek.

Niewielką ilość produktu nanieść na umytą i oczyszczoną skórę twarzy, wmasować do całkowitego wchłonięcia, po czym zastosować odpowiedni krem pielęgnacyjny.

RADA OD VENOME:

  • ETAP I – nałożenie serum Acid & C
  • ETAP II – nałożenie kremu Unique

REKOMENDOWANY JEŚLI WYSTĘPUJE:

  • brak blasku
  • suchość skóry
  • niejednolity koloryt, przebarwienia
  • widoczne oznaki starzenia w postaci zmarszczek
  • spadek elastyczności i gęstości
  • narażenie skóry na działanie promieniowania UV