LISTA DYSTRYBUTORÓW - Venome

LISTA DYSTRYBUTORÓW

Gdy zaczęliśmy tworzyć Venome, chcieliśmy stworzyć serię komplementarnych, specjalistycznych produktów celujących w najbardziej dokuczliwe problemy skórne. Dzisiaj widzimy, że udało się nam stworzyć o wiele więcej – przyjazną przestrzeń wymiany doświadczeń i rozmów o potrzebach, dzięki którym powstała seria bestsellerów.
Co słychać? Przez ostatnie lata w naszej przestrzeni było naprawdę głośno. Odbyliśmy tysiące wspaniałych rozmów: ze specjalistami medycyny estetycznej, naukowcami i, co najważniejsze, z setkami kobiet i mężczyzn, którzy zwierzali się nam nie tylko ze swoich problemów kosmetycznych, ale też z tego, jak wpływają one na ich życie (tak, było wiele wzruszeń).


OCZYWIŚCIE, ŻE ROZUMIEM

Przyjazna przestrzeń musi być pełna zrozumienia. Nieważne, czy chcesz się pozbyć trądziku przed studniówką, dodać sobie naturalnego blasku zanim staniesz na ślubnym kobiercu, zlikwidować worki pod oczami, które jasno pokazują, jak bardzo niespokojny w nocy jest Twój maluszek, napiąć skórę tak, by nikt na zjeździe Twojego L.O. nie uwierzył, że minęło już 30 lat, czy w pełni cieszyć się byciem babcią bez babcinych bruzd i przebarwień. Przestrzeń Venome jest naprawdę duża. I mamy w niej idealne miejsce dla Ciebie.


WEŹ MI TO NAPISZ

Preparaty Venome powstały po tysiącach rozmów, ale ich nazwy są tak proste, że bez problemu możemy Ci je polecić przy krótkim spotkaniu – nawet jeśli nie masz przy sobie nic do pisania. Oczywiście znajdują się w nich specjalistyczne składniki ze skomplikowanymi nazwami, ale to nie liczba liter świadczy o skuteczności naszych rozwiązań – alfabet jest zwyczajnie zbyt mały, żeby oddać całą pracę i doświadczenie włożone w stworzenie każdego z naszych preparatów 🙂


NO PRZECIEŻ

Oczywiście, że wszyscy jesteśmy zabiegani.Ale kiedy pójdziesz do gabinetu zabiegów estetycznych prawie na pewno tam będziemy (ale na wszelki wypadek spytaj!). Po udanym zabiegu wpadniemy też do Ciebie-nasze preparaty pomogą Ci utrzymać świetne efekty na dłużej, już w domu. Przy dobrym winie i w rozciągniętych podkoszulkach – jak prawdziwe przyjaciółki.


NA 100% SIĘ SPOTKAMY!

Jesteśmy wielkimi fanami naturalności i dla nas naprawdę zawsze wyglądasz pięknie – przecież znamy się już od 7 lat! Ale rozumiemy też, że lepiej jest czuć się lepiej i czasem trzeba coś zrobić z czasem. Dlatego nigdy nie skrytykujemy Twoich zmarszczek, ale kiedy będziesz chciała z nimi coś zrobić, podsuniemy Ci najlepsze rozwiązanie. I wspólnie będziemy się cieszyć Twoim nowym lookiem. Bez cienia zazdrości!