ROZSTĘPY – Venome


ROZSTĘPY

Problem rozstępów dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn. Objawiają się pasmami, przybierając w początkowej fazie kolor czerwony (faza zapalna), stopniowo blednąc (faza zanikowa). Występują u osób na etapie szybkiego wzrostu i nagłej zmiany wagi, czyli w zasadzie mocnego rozciągnięcia skóry na wybranych partiach ciała. W takich sytuacjach organizm nie jest w stanie wyprodukować dostatecznie większej ilości włókien kolagenowych i elastynowych odpowiedzialnych za sprężystość skóry, a sieć tworząca obecną strukturę ulega osłabieniu i miejscowemu pęknięciu w wyniku narażenia na nadmierne rozciąganie. Tworzy się wtedy sieć linii przypominającej drobne blizny.

Rozstępy najczęściej pojawiają się na obszarze ud, bioder, biustu lub brzucha. W obrębie tych zmian skóra jest pozbawiona przydatków (mieszków włosowych, gruczołów potowych i łojowych). W celu zapobiegania powstawania rozstępów należy stale wzmacniać włókna białkowe skóry.

Jeśli jednak jest na to zbyt późno widoczność rozstępów można zmniejszyć, korzystając z gamy produktów Venome:

  • Venome Meso: Tight, Antiox, Anticelluite
  • Venome Component: DMAE, DMAE & Silicum
  • Venome Stimulate: Collagen

W RAMACH LINII PRODUKTÓW VENOME W WALCE Z ROZSTĘPAMI POMOGĄ CI:


Deprecated: Korzystanie z wp_make_content_images_responsive uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.5.0! Zamiast tego użyj wp_filter_content_tags(). in /home/venomeglob/domains/venome-global.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863