UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY – Venome


WIOTKOŚĆ I BRAK NAWILŻENIA

Pojawiająca się wraz z wiekiem coraz mocniejsza wiotkość skóry i często towarzysząca jej elastoza oraz brak nawilżenia sprawia, że Nasza twarz wygląda na zmęczoną. Szybszą utratę jędrności tkankowej możemy zauważyć w przypadku narażania skóry na silne działanie promieni słonecznych bez prawidłowej ochrony z uwzględnieniem fotoprotekcji oraz przez palenie tytoniu i brak odpowiedniej dawki codziennego nawodnienia.

Zniszczone włókna kolagenu i elastyny oraz mała ilość glikozaminoglikanów (GAG) nie zachowują strukturalnej integralności zmniejszając pożądaną przez wszystkich sprężystość i elastyczność.  W celu wsparcia ich odbudowy, a co najważniejsze stymulowania fibroblastów do produkcji nowych włókien białkowych należy połączyć synergiczne działanie zabiegów takich jak mezoterapia i peelingi oraz prawidłowej pielęgnacji codziennej.

Wybierz produkt z gamy Venome w celu nawilżenia skóry i eliminacji wiotkości:

  • Venome Meso: Tight, Antiox, Antiage, Delicate Firm, Neck, Hands
  • Venome Stimulate: Booster, Collagen
  • Venome Succinate: Venome Amber Hydro
  • Venome Peel: Mandelic Glow, Lactic Hydration
  • Venome Component: DMAE, DMAE&SILICUM, Vitamin C, BIOTIN

W RAMACH LINII VENOME W WALCE O UTRZYMANIE ODPOWIEDNIEJ JĘDRNOŚCI SKÓRY POMOGĄ CI:


Deprecated: Korzystanie z wp_make_content_images_responsive uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.5.0! Zamiast tego użyj wp_filter_content_tags(). in /home/venomeglob/domains/venome-global.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863